Nagrody SPECJALNE


Solidny Partner Samorządu Gospodarczego
Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski

SAMORZĄDOWIEC ROKU
Wójt Gminy Lesznowola Maria Jolanta Batycka-Wąsik

Zaradność Pani Wójt Marii Jolanty Batyckiej-Wąsik wzbudza uzasadnioną zazdrość graniczącego z Lesznowolą Ursynowa. Dzięki jej staraniom powstają w gminie nowe inwestycje, płyną pieniądze z Unii, mieszkańcy się bogacą Pani wójt w 2011 roku była również laureatem nagrody Solidny Partner Samorządu Gospodarczego na wniosek samorządu gospodarczego Gminy Lesznowola

Nagroda im.Wokulskiego

Zbigniew Leszek Prezes LECHPOL

lechpol

Lechpol to firma z blisko 25-letnia tradycją. Zajmuje się dystrybucją elektroniki, a ich siedziba mieści się w Garwolinie.


Fotel Lidera

DRUKARNIA SKLENIARZ Włodzimierz Skleniarz

skleniarz

Krakowska drukarnia Skleniarz wykonuje wszystkie możliwe usługi z zakresu druku oraz prac introligatorskich. Firma powstała w roku 1991.

Osobowość Roku Branży Edukacyjnej


Anna Maciejewska DYREKTOR NACZELNY
INSTYTUT JĘZYKÓW OBCYCH CENTRUM KSZTAŁCENIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO "EUROLANGUAGE”

logo_szkoly-RL1

Instytut Języków Obcych Centrum Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego jest jednym z najlepszych ośrodków nauczania języków obcych w Radomiu i regionie radomskim. Prowadzimy kursy i szkolenia językowe skierowane do firm i klientów indywidualnych.

MANAGER ROKU


Mirosław Sztyber Prezes Centrum Szembeka sp. z o.o.

szembek

Nagroda, za Kupiecką Inwestycję Roku


Prezes Sztyber podjął się rozbudowy Centrum Handlowego o nowy budynek, który połączony jest z budynkiem już istniejącym.
W nowym obiekcie znajdą miejsce głównie sklepy sieciowe branży przemysłowej, oraz sieć fast food.

SUPERWIKTORIE

1. Za wzmacnianie pozycji naukowej i innowacyjnej Uniwersytetu Warszawskiego
Prorektor UW ds. badań Naukowych i Współpracy


2. BALTON SP. Z O.O.

balton
Innowacyjna firma medyczna
Lider produkcji jednorazowego sprzętu medycznego
Warszawska firma balton jest producentem sprzętu medycznego. W przyszłym roku będą obchodzić 35. rocznicę powstania.

3. LORENS & WIKTOR

lorens
Lider Mody Męskiej

Od blisko 30 lat specjalizuje się w formalnej modzie męskiej. Lorens & Wiktor posiada sieć salonów w całej Polsce. W roku 2007 firma uruchomiła w Myślenicach najnowocześniejszy zakład szwalniczy w Polsce.


4. LA METAMORPHOSE Gawkowska & Szczęsna

metamorphose
Lider Mody Damskiej
La Metamorphose kieruje kolekcje ubrań do kobiet, które pragną luksusu, elegancji i niepowtarzalności. Klientki marki cenią sobie szczególnie nawiązania do klasyki oraz doskonałą jakość ubrań.


5. AIPORT HOTEL OKĘCIE

okecie
Inwestycja Hotelarska Roku
Nasz dzisiejszy gospodarz - Airport Hotel Okęcie w tym roku na nowo otworzył swoje podwoje. Jest wymarzonym miejscem dla osób ceniących wysoki standard, komfort oraz piękne wnętrza. Na gości czeka ponad 260 pokoi, restauracje, bary, centrum fitness i wellness oraz scena kulturalna.


6. K I G CENTRUM PROMOCJI SP.Z O.O.

kib-centrum-promocji
Lider Promocji Polskich Przedsiębiorstw
Krajowa Izba Gospodarcza Centrum Promocji Sp. z o.o. powstała w 2000 roku jako spółka zależna Krajowej Izby Gospodarczej. Jej głównymi zadaniami są promocja gospodarcza, doradztwo eksportowe oraz organizacja zagranicznych targów i wystaw.


7. BIURO PODRÓŻY ITAKA

itaka
Lider Biur Podróży
Biuro Podróży ITAKA od 25 lat organizuje wczasy zagraniczne i wycieczki objazdowe samolotem i autokarem. W sezonie 2013 biuro w swojej ofercie posiadało wycieczki do 63 krajów.


8. PKF CONSULT SP. Z O.O.

pkf
Lider rynku usług audytorskich
PKF Consulting to lider rynku usług audytorskich, podatkowych, księgowych i doradczych. Działają na naszym rynku od 20 lat. PKF Consult ma siedziby w siedmiu największych polskich miastach.


9. "POLISA- ŻYCIE" TU S.A. VIENNA INSURANCE GROUP

polisa-zycie
Lider Branży Ubezpieczeń S.A.
POLISA-ŻYCIE to marka o długoletniej tradycji. Istnieje na rynku ubezpieczeniowym od 1995 roku. Spółka oferuje grupowe i indywidualne ubezpieczenia na życie.


10. SPECTRUM CONSULTING Barbara Dytko

spectrum
Za projekt "Pracująca młoda mama"
Spectrum Consulting jest rodzinną firmą świadcząca usługi szkoleniowe i doradcze. Działa od 2009 roku, a jej siedziba mieści się w Katowicach.

 

11. TRZUSKAWICA S.A

trzuskawica
Lider Przemysłu Wapienniczego
Trzuskawica S.A. funkcjonuje na rynku blisko 40 lat, będąc spadkobiercą zakładów wapienniczych, które swoją historią sięgają roku 1910. Firma jest czołowym producentem wysokiej jakości produktów wapienniczych oraz kruszyw.


12. WIŚNIOWSKI SP. Z O.O. S.K.A.

wisniowski
Lider Produkcji Bram
Producent bram garażowych i przemysłowych, ogrodzeń stalowych, stolarki stalowej i aluminiowej. WIŚNIOWSKI to ponad 20 lat tradycji i kompetencji w branży budowlanej.


13. FSM - POLSKA SP. Z O.O.

fsm
Lider rynku finansowo-ubezpieczeniowego
Nagroda za szerzenie prawdziwie niezależnego doradztwa finansowego, profesjonalizm i szerzenie jego wartości przez Akademię FSM Polska


14. RMF FM

rmf
Lider Eteru
RMF FM już od 25 przyciąga do odbiorników rzesze słuchaczy. To radio numer 1 w Polsce. Największa i najpopularniejsza stacja muzyczno-informacyjna. Prezentuje aktualne hity i największe przeboje.

WIKTORIA - AMBASADORZY MARKI


1.PRYWATNE CENTRUM EDUKACYJNE "SZKOŁY SUKCES"
ALICJA WOJCIECHOWSKA

sukces
Szkoła może poszczycić się tytułem Gimnazjum Roku 2013, oraz wyróżnieniem na "Najlepszy Projekt Wolontaryjny”. Właścicielka to kobieta sukcesu. W plebiscycie Głosu Koszalińskiego w 2011 roku zdobyła tytuł "Kobieta Przedsiębiorcza. Nagroda Wiktorii jest ukoronowaniem jej pracy.

2. KORPORACJA "RADEX'' S.A.

radex
Warszawska Korporacja Radex S.A. prowadzi rozległą działalność z zakresu obsługi inwestycji budowlanych oraz wynajmu nieruchomości użytkowych. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród i certyfikatów. W tym: Gazelę Biznesu, Złotą Kielni i, Geparda Biznesu.

3.STEBUD Stefan Pustelnik

stebud
Firma prowadzi kompleksową działalność we wszystkich dziedzinach branży budowlanej. Dysponuje solidną bazą sprzętową oraz wyselekcjonowaną kadrą o wysokich kwalifikacjach.
Świadczy usługi klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym.

4. SEQUOIA SP. Z O.O.

sequoia
Firma oferuje innowacyjne leki najwyższej jakości, których skuteczność potwierdzono w badaniach klinicznych. Podnosi tym samym jakość życia i zapewnia korzyści dla zdrowia

5. SPEAK ART Magdalena Kobryń

speakart
Firma prowadzi zajęcia językowe dla przedszkoli, klubów malucha, świetlic i szkół działających na terenie województwa mazowieckiego. SpekART dysponuje specjalistycznymi materiałami, które pomagają i zachęcają do nauki.


6.LECHPOL Zbigniew Leszek AM

 diament

lechpol
Firma może poszczycić się wieloma prestiżowymi odznaczeniami – m.in. Gepardem Biznesu, Złotym Asem IT, Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej 2013 oraz Gazelą Biznesu. W tym roku Lechpol uzyskał status Ambasadora Marki z diamentem.

7.NOWODWORSKIE CENTRUM MEDYCZNE AM

diament

nowodworskie

Szpital Powiatowy należy do struktury Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowym Dworze Mazowieckim, zrzeszający publiczne placówki medyczne w powiecie nowodworskim. Szpital otrzymuje status Ambasadora Marki z diamentem.

8.P.H.P.U. ARKOL SP. Z O.O. AM

diament

arkol

Firma zajmuje się projektowaniem wnętrz i ich wyposażaniem. W zakładzie produkcyjnym wytwarzane są meble i zabudowy do różnego rodzaju wnętrz: biurowych, sklepowych, ekspozycyjnych, kuchni itp. Firma ma na swoim koncie wiele realizacji dla prestiżowych marek. W tym roku Arkol odbiera nagrodę Ambasadora Marki z pierwszym diamentem.


9. SITA SP. Z O.O. AM

diamentdiamentdiament

sita

Ambasador Marki z drugim trzecim diamentem)
Firma SITA jest pionierem na polskim rynku w dziedzinie rozpowszechniania nauki języków obcych w stanie relaksu.
SITA jako pierwsza uzyskała status Ambasadora Marki z trzecim diamentem. Jest to wyjątkowe odznaczenie, przyznawane za wyjątkową jakość, rzetelność i wiarygodność w prowadzonej działalności.

NAGRODY WIKTORIA


Budownictwo, Usługi Developerskie i Zarządzanie Nieruchomościami


1. PRO BUD Firma Projektowo - Budowlana mgr inż. Tomasz Graf

probud

PROBUD Firma Projektowo-Budowlana została założona w 2005 roku. Nagrody i wyróżnienia jakie otrzymała do tej pory w wielu konkursach i rankingach potwierdzają jej pozycję, zarówno na rynku lokalnym jak i krajowym.

2. MARPOLD ZAKŁAD PRODUKCJI ELEMENTÓW BUDOWLANYCH I DROGOWYCH

marpold
Marpold jest jednym z najbardziej uznanych producentów kostki Brukowej. Firma należy do Polskiego Stowarzyszenia Producentów Kostki Brukowej Drogowej i może poszczycić się jego znakiem jakości.

3.P.H.U. POL - PARTS Czesław Miter

pol-parts
POL-PARTS to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo działające na rynku części zamiennych do maszyn budowlanych już od 15 lat. Firma specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych do maszyn budowlanych takich jak koparki, ładowarki, spycharki i wiele innych.


Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa


4.AW - BAUTEX Andrzej Witowski

bautex
AW-BAUTEX działa na rynku usług budowlanych na terenie całego kraju. W ich ofercie znajduje się między innymi kompleksowa obsługa kontraktów budowlanych, roboty żelbetowe, zbrojarskie i konstrukcyjne. Firma posiada pełne zaplecze sprzętowe oraz, co najważniejsze własną wykwalifikowaną kadrę.


Handel i Dystrybucja


1. LEIFHEIT POLSKA SP. Z O.O.

leifheit
Od ponad 50 lat Leifheit jest wiodącym dostawcą produktów gospodarstwa domowego w zakresie sprzątania, artykułów kuchennych oraz well-being. Firma ma ponad 15 oddziałów. Głównymi rynkami zbytu są kraje Europy Środkowej i Wschodniej, Azji, a także Stany Zjednoczone. Leifheit jest laureatem wielu prestiżowych nagród.

Medycyna, Zdrowie i Uroda


6. SKINGEN - CLINIC Katarzyna Dąbrowska

skingen
Skingen Clinic to niezwykła klinika medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Kadrę Skingen Clinic tworzą wybitni lekarze, dla których medycyna przeciwstarzeniowa i chirurgia estetyczna są zawodowym zamiłowaniem.


7.SANTEN OY S.A. PRZEDSTAWICIELSTWO W POLSCE

santen
Santen od przeszło 120 lat tworzy nowe produkty chroniące wzrok. Przyczynia się do rozwoju zaawansowanych metod leczenia, oferując cały katalog innowacyjnych leków, urządzeń medycznych i usług przeznaczonych dla pacjentów i pracowników służby zdrowia na całym świecie.

8. FITNESS WELL Krzysztof Markowski

fitnesswell
Fitnesswell jest światowym liderem w produkcji urządzeń odchudzających. Bogaty asortyment oraz wysoki poziom świadczonych usług sprawia, że firmę doceniają nie tylko klienci - Fitnesswell jest laureatem wielu prestiżowych nagród. W tym: Innovation of the Year 2013 i Product of the Year 2013.


Rolnictwo i Produkcja Spożywcza


9. DIANT - POL POLSKA Ogrodnictwo Produkcyjne

diant-pol

Diant-Pol Polska Ogrodnictwo Produkcyjne działalność ogrodniczą prowadzi od 2000r. Odbiorcami roślin firmy są: szkółki ogrodnicze, centra ogrodnicze, sklepy a także zakłady zieleni tworzące i pielęgnujące zieleń miejską na terenie całego kraju. Od 2012 roku Diant-Pol jest uczestnikiem programu "Rzetelna Firma" oraz "Wiarygodna Firma".


10. BELAMI SP. Z O.O.

belami
Belami to synonim najwyższej jakości słodyczy - suszonych owoców oblanych prawdziwą belgijską czekoladą. Firma powstała w 2013 roku w oparciu o istniejącą infrastrukturę branży cukierniczej. Za cel Belami stawia sobie zdobywanie najwyższej jakości surowców do swoich wyrobów oraz zachwycanie nas wykwintnymi smakami.


11. P.P.H.U. PATRYCJA & PAWEŁ S.C. Z.K.R.RYDZYK

rydzyk
Piekarnia „U Pawełka” to lata tradycji. Firma posiada cztery sklepy firmowe. Wyróżniono ją prestiżowymi nagrodami i licznymi certyfikatami – m.in. Złotym Orłem, Innowatorem Małopolski, Polskiego Producenta Żywności.


Transport, Motoryzacja, Spedycja i Logistyka


12. ADAMPOL S.A.

adampol
Od ponad dwudziestu lat Adampol prowadzi działalność w zakresie międzynarodowego i krajowego transportu samochodów osobowych, dostawczych i półciężarowych. Własne autotransportery, specjalistyczne wagony oraz doświadczona kadra umożliwia kompleksową realizację usług transportowych.


Turystyka, Hotelarstwo, Gastronomia


13. HOTEL AFRODYTA BUSINESS & SPA

afrodyta
Czterogwiazdkowy Hotel Afrodyta Business & SPA mieści się w Radziejowicach. Do dyspozycji gości znajduje się w nim profesjonalne Centrum SPA, sale szkoleniowe i konferencyjne oraz hotelowa restauracja.

14. MODRZEWIE PARK HOTEL

modrzewie
Pięciogwiazdkowy Modrzewie Park Hotel w Pieninach otworzył swoje podwoje z końcem lata 2009 roku w Szczawnicy. Hotel został wyróżniony wieloma prestiżowymi tytułami m.in. w konkursie Spa Prestige Awards 2010, oraz godłem „Złoty Standard w Obsłudze Klienta - wdrażanie innowacji i dyfuzja dobrych praktyk w hotelarstwie i gastronomi”.


15. OŚRODEK SZKOLENIOWO-WYPOCZYNKOWY WITYNG SP.Z O.O.

wityng
Trzygwiazdkowy, przytulny hotel Wityng zaspokoi oczekiwania każdej osoby ceniącej sobie wypoczynek w wysokim standardzie. Podczas pobytu w ośrodku czeka na Państwa wiele atrakcji m.in. jazda samochodem terenowym i quadami, loty balonem, helikopterem, czy wyścigi na smoczych łodziach.


Usługi dla Firm i Ludności


16. WELLNESS CAR Arkadiusz Danielak

wellness
Kosmetyka auta w Wellnes Car czyli AUTO DETAILING to nie tylko zwykłe czyszczenie i mycie. To szczegółowa praca nad każdym widocznym elementem auta, a także bagażnikiem, komorą silnika i wnętrzem. Do firmy wraca wielu zadowolonych klientów, którzy powierzyli jej drogocenne auta, w tym często dzieła sztuki motoryzacyjnej.


Działalność Naukowa, Edukacyjna i Badawczo Rozwojowa


17. DND PROJECT

dnd
DND Project jest organizatorem szkoleń i konferencji branżowych. Od lat organizuje seminaria, kongresy i konferencje, skierowane do podmiotów zajmujących się realizacją inwestycji budowlanych. Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie sprostać każdemu, nawet bardzo nietypowemu zamówieniu.

18. NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "SAKOLANDIA" S.C.

sakolandia
Nasielskie niepubliczne przedszkole Sakolandia wszechstronnie wspomaga rozwój dzieci poprzez różnorodne zajęcia dodatkowe oraz kluby tematyczne będące uzupełnieniem programu podstawowego. Wykwalifikowani lektorzy, instruktorzy oraz trenerzy prowadzą zajęcia z dziećmi w poszczególnych dziedzinach.

19. LINGWISTYCZNA SZKOŁA WYŻSZA w Warszawie

LSW
Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie to nr 1 w profesjonalnej edukacji językowej. Specjalizuję się w praktycznej nauce języków obcych i jest jedyną prywatną uczelnią lingwistyczną w województwie mazowieckim i jedną z niewielu w Polsce.

NAGRODA WIKTORIA INTERNAUTÓW


DIANT - POL POLSKA Ogrodnictwo Produkcyjne

diantpol
Diant Pol produkcję ogrodniczą prowadzi w nowoczesnych, w pełni zautomatyzowanych obiektach. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, pod okiem wysoce wykwalifikowanych pracowników hodowane są rośliny najlepszego gatunku.

EURO FIRMA ROKU


LECHPOL Zbigniew Leszek

lechpol
Nagrodę odbierze pan Zbignie Leszek
Firma dystrybuuje w całej Europie sprzęt elektroniczny wielu marek. Z roku na rok Lechpol rozbudowuj swoje magazyny, zatrudnia coraz więcej pracowników i poszerza asortyment oferowanych towarów.


Chcesz dołączyć do najlepszych?

Zgłoś swoją firmę do konkursu.Laureaci

© 2023 by RS