Nominowane firmy z województwa śląskiego:

2Business IT Solutions Sp. z o.o.


PPH ARO Karoń Sp.J.

aroteam 

 

Agata Meble

 


AZOTY-ADIPOL S.A.

 adipol

 

BALTIMPEX TELECOM GROUP

baltimpex 

 

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A

budecon 

BY DZIUBEKA - BIŻUTERIA MODOWA

by dziubeka

Centrozap Finanse Sp. z o.o.

 

Centrozap Finanse

 

Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego

 

Cerkolor Sp. z o.o.

cerkolor 

 

Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych DAMEL S.A.

damel 

DELIC-POL S.A.

delic-pol 

"Deltim" Machura Spółka jawna

deltim 

PPHU ”DiAK” Danuta Dróżdż

diak 

ELPLAST+" Sp. z o.o.

elplast 

 

EKOJUMIR Sp. Z O.O.

 

 

ORŁOWSCY PTHU "EKO - TRANS" Sp.J. GRAŻYNA & HENRYK

 

 

ECM Consulting Sp. z o.o.

 


Energoinstal SA

energoinstal 

 

Enersys sp. Z o.o.

enersys 

 

EUROFIRANY B.B. Choczyńscy Sp.J.

eurofirany

EXTRAL Sp. z o.o.

extral 

FABRYKA WENTYLATORÓW "FAWENT" S.A.

fawent 

FABRYKA DRUTU GLIWICE SP. z o.o.

fdg 

 FAMUR S.A.


FENICE Poland

fenice 

 INVADO Sp. z o.o.

 

GC Investment S.A.

 gcinvest

 

Hager Polo Sp. z o.o.

 


Imperium

Lampy Technolux - Nowodvorski, lampy Aldex, lampy Jupiter, lampy Sigma 

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "INSTAL" Sp. z o.o.

instal 

 

JAEKEL-BUD-TECH Spółka z o.o.

jaekel 

JAMICON

jamicon 

JURAJSKA SPÓŁDZIELNIA PRACY

 

 

KOPEX Spółka Akcyjna

kopex 

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY ZYGMUNT LASKOWSKI

laskowski 

MERIDA POLSKA Sp. z o.o.

Rowery Merida - rowery, części, osprzęt, akcesoria rowerowe - producent i dystrybutor rowerów

 

METALPOL Węgierska Górka Sp. z o.o.

metalpol 

 

MetalCo Sp. z o.o.

 


Minova Arnall Sp. z o.o.

 

Przedsiębiorstwo Budowlane „MOLBUD” Sp. z o.o.

molbud 

 

Z.R.B. MOZ-BUD Andrzej Piechota

mozbud 

 

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTO-MEDIC Sp. z o.o.

ortomedic 

 

NITROERG S.A.

nitroerg 

Katowickie Zakłady Chemii Gospodarczej Pollena-Savona Sp. z o.o.

 

 

PP-H “OREX – ROTOMOULDING” Orlik Przemysław

 


Firma Pers

POLMAX

polmax

Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów Spółka Akcyjna

pruim 

Przedsiębiorstwo Usługowe Geocarbon sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Usługowe GEOCARBON Sp. z o.o. 

Fabryka Obrabiarek RAFAMET S.A.

rafamet 

Rekord SI sp. z o.o.

rekord

SIEMAG TECBERG POLSKA Sp. z o.o.

Siemag M-TEC 

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piekarach Śląskich

 


STALPROFIL S.A.

stalprofil 

 

Przedsiębiorstwo Wdrażania Diagnostyki Technicznej "TECHNICAD" Sp. z o.o.

 technicad

 

TECHNODAT Sp. z o.o.

technodat 

UNIDOM SP. Z O.O.

 

UPOS System Sp. z o.o.

upos 

 Virdepol Sp. z o.o.

 

Wichary Technologies Sp. z o.o.

vichary 

WZD Spółka z o.o.

wzd

 YAWAL Spółka Akcyjna

Dolnośląska Fabryka Maszyn ZANAM-LEGMET Sp. z o.o.

zanam-legmet 

Zakład Urządzeń Chłodniczych i Klimatyzacji Andrzej Nycz

 

Chcesz dołączyć do najlepszych?

Zgłoś swoją firmę do konkursu.



Laureaci

© 2021 by RS