Statuetki WIKTORII dla najlepszych polskich firm

26 instytucji i 18 redakcji patronami Konkursu

Już po raz 19. Warszawska Izba Przedsiębiorców nagrodzi najbardziej prężnie działające polskie firmy – m.in. z sektora MSP, ale również duże korporacje. Do tegorocznej edycji konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców zostało nominowanych ponad 600 firm z całego kraju. Do 5 września muszą przesłać wypełnione Zeszyty Konkursowe (szczegóły na stronie: http://www.nagrodawiktoria.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe), w których zaprezentują swoją działalność i osiągnięcia. To na tej podstawie Kapituła Konkursu wyłoni zwycięzców. Laureaci plebiscytu odbiorą Statuetki WIKTORII podczas Wielkiej Gali 22 października.

Zeszyty konkursowe należy wysłać do 5 września na adres organizatora: Warszawska Izba Przedsiębiorców, ul. Chałubińskiego 8, Oxford Tower pok. 22.52, 00-613 Warszawa.

Tegoroczną edycję plebiscytu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców honorowym patronatem objęli wojewodowie i marszałkowie województw z całej Polski , Prezydent m. st. Warszawy - łącznie   26 instytucji, w tym: Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A., Klub Integracji Europejskiej, Związek Powiatów Polskich, a także 18 redakcji – m.in. Wprost, MSP Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Stowarzyszenie Mediów Polskich.

- Celem konkursu od 19 lat jest nagradzanie najlepszych Polskich przedsiębiorstw. Nasz plebiscyt jest tak skonstruowany, by szansę na statuetkę miały zarówno duże korporacje, jak i firmy z sektora MSP -- tłumaczy Waldemar Piórek, pomysłodawca konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, która jest organizatorem plebiscytu. – Do 5 września czekamy na Zeszyty Konkursowe, które pozwolą Kapitule ocenić firmy, biorące udział w plebiscycie. W tym roku konkurs pobił kolejny rekord – już ponad 600 przedsiębiorstw uzyskało nominację do WIKTORII. Wielkich zwycięzców poznamy na Wielkiej Gali już 22 października dodaje.

Ogólnopolski konkurs WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców to inicjatywa, której organizatorem jest Warszawska Izba Przedsiębiorców, a adresatami przede wszystkim małe i średnie firmy Projekt ma na celu wyróżnienie dobrych praktyk oraz działań, które w istotny sposób zmieniają oblicze polskiego biznesu.

Nagroda WIKTORIA przyznawana jest 15 kategoriach. Szczegółowy wykaz dostępny jest na stronie www.nagrodawiktoria.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe. Firmy uczestniczące w konkursie powinny wypełnić Zeszyt Konkursowy, w którym nominowani prezentują najważniejsze informacje o firmie oraz jej osiągnięcia. Termin przesłania Zeszytu upływa 5 września 2016 roku.

W trakcie osiemnastu dotychczasowych edycji konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, w wydarzeniu uczestniczyło już ponad 6150 firm, z których 2550 otrzymało nominację, a 656 zostało laureatami i otrzymało statuetkę Wiktorii. Wśród laureatów są takie firmy jak: GRUPA INTEGER, DRUTEX, OKNOPLAST, SITA, GRUPA AZOTY, ITAKA, BUDIMEX, INTER CARS, IGLOPOL, ERGO, MUSZYNIANKA, RADIO RFM FM, RADIO ZET i wiele innych.

Laureaci otrzymają nie tylko statuetkę WIKTORII, ale przede wszystkim zdobędą potwierdzenie wysokiej jakości swoich usług i produktów. Nagroda jest dowodem wiarygodności finansowej firmy i rzetelności.

Więcej informacji o konkursie WIKTORIA na stronie www.nagrodawiktoria.pl oraz profilach Facebook i Twitter.

 

WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców to konkurs organizowany przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców już po raz 19. Do tej pory wzięło w nim udział ponad 6150 firm, z pośród których 656  zostało nagrodzonych.

Patronat Honorowy nad konkursem objęli wojewodowie i marszałkowie województw z całej Polski, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych,  Związek  Powiatów Polskich.  Organizatorzy zwrócili się również o patronat do Ministerstwa Rozwoju.

Od 19 lat statuetka WIKTORII to symbol rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej. Głównym celem plebiscytu jest promowanie najlepszych polskich przedsiębiorstw zajmujących się handlem, produkcją i usługami.

Warszawska Izba Przedsiębiorców w tym roku obchodzi 26-lecie istnienia. Izba powstała z przekształcenia Warszawskiej Izby Kupców i Przedsiębiorców oraz fuzji z Warszawską Izbą Handlu Detalicznego i Usług. Obecnie zrzesza blisko 800 członków. Do głównych zadań Izby należą m.in.: udzielanie porad prawnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej, promocja zrzeszonych firm oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników, a także konsultacje społeczne w ramach procesów legislacyjnych.

Dodatkowo Warszawska Izba Przedsiębiorców organizuje liczne konferencje, prowadzi konsultacje społeczne, wydaje własne publikacje oraz realizuje wiele projektów i plebiscytów, m.in. WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, SUPERMEDICUS – plebiscyt dla firm i instytucji z branży medycznej, ASY – ranking produktów finansowych oferowanych dla przedsiębiorców oraz akcję, która rekomenduje warszawską gastronomię, czyli „Warszawa od kuchni”.

Do grona członków Warszawskiej Izby Przedsiębiorców należą firmy nie tylko z Warszawy i Mazowsza ale z całej Polski m.in.: SITA,  Omnicon, TTW Opex, Lewiatan, Top-Market, Centrum Handlowe Szembeka, Biuro Podróży Holiday Travel, Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Służew nad Dolinką”, Trasko-Inwest, Bama Logistics, Lasermax, PM Floring, Warszawski Dom Technika NOT czy Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor.

 

Patroni honorowi XIX edycji konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców:

 

Patroni medialni XIX edycji konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców:

Chcesz dołączyć do najlepszych?

Zgłoś swoją firmę do konkursu.Laureaci

© 2024 by RS