Jubileuszowa XV Wielka Gala WIKTORIA już za nami! 8 grudnia br. podczas wielkiej Gali wręczenia statuetek Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców poznaliśmy 31 Laureatów tegorocznej edycji konkursu oraz dwóch Laureatów SUPER WIKTORI. Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że warto startować w konkursie, którego celem jest upowszechnianie zasad etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej, a także wspierania przedsiębiorczości oraz inicjatyw gospodarczych. Wśród Laureatów plebiscytu o WIKTORIĘ znalazło się 5. kolejnych Ambasadorów Marki WIKTORIA, są nimi przedsiębiorstwa:

 

1.       Domikon Sp. z o.o.

2.       LASERMAX Sp. z o.o.

3.       Zajad Piękna Góra Anna Rudziewicz

4.       AMP Paradowscy Sp. J.

5.      OMNICOM Sp. z o.o.

Firmy te dołączą do 11-stu Ambasadorów Marki, których wybrano w ubiegłorocznej edycji WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców 2011. Ambasador Marki WIKTORIA firma Sita sp. z o.o. uzyskała dodatkowo status Ambasadora z pierwszym diamentem, który przyznawany jest za wielokrotną liczbę startów w konkursie oraz skuteczne szerzenie przedsiębiorczości w Polsce.

Tytuł Ambasadora Marki WIKTORIA, otrzymują firmy, które w 15. letniej historii konkursu, zostały minimum dwa razy jego Laureatami.

Jeszcze raz serdecznie wszystkim gratulujemy oraz zapraszamy do ubiegania się o to wyróżnienie w kolejnej edycji plebiscytu!

Chcesz dołączyć do najlepszych?

Zgłoś swoją firmę do konkursu.Laureaci

© 2022 by RS