Nagrody WIKTORIA 2015 – zgłoszenia do 15. lipca

Już po raz 18 zostaną nagrodzone najbardziej prężnie działające polskie firmy Nagrodami WIKTORIA. Przedsiębiorstwa, które chcą znaleźć się w gronie najlepszych, mogą zgłaszać się do 15. lipca 2015r. za pośrednictwem formularza http://www.nagrodawiktoria.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe.

Nagrody zostaną wręczone na uroczystej Gali WIKTORIA 24. października 2015r. Statuetki WIKTORIA przyznawane są w 15 kategoriach. Dodatkowo co roku wręczane są nagrody specjalne SUPER WIKTORIA dla osób i firm, wyróżniających się na rynku o ugruntowanej renomie. Zgłoszenie do konkursu jest bezpłatne.

Plebiscyt honorowym patronatem objęli: Ministerstwo Gospodarki oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Ogólnopolski konkurs WIKTORIA z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Dotychczasowych 17 edycjach uczestniczyło ponad 5500 firm, 1800 otrzymało nominację, a 200 firm zostało laureatami i otrzymało statuetkę Wiktorii. Wśród laureatów są między innymi: Drutex, SITA, Itaka, RMF FM, ERGO Hestia, Krajowa Izba Gospodarcza Centrum Promocji, Adampol, J.W. Construction, Cerad i wiele innych.

O Nagrodę WIKTORIA mogą zawalczyć zarówno wielkie korporacje, jak też średnie i małe przedsiębiorstwa, a nawet jednoosobowe firmy. Ważne, aby mogły poszczycić się jakością swoich produktów, usług, a także działalnością na rzecz lokalnej społeczności, czy akcjami charytatywnymi.

- Osiemnaście lat temu, gdy organizowaliśmy pierwszą edycję, nikt jeszcze nie znał określenia CSR, czyli społeczna odpowiedzialność biznesu – mówi Waldemar Piórek, pomysłodawca i organizator konkursu Wiktoria, prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców. Dla nas już wtedy było to jedno z trzech kryteriów pod jakim oceniamy uczestników i za jaki nagradzamy laureatów. Pozostałe to wywiązywanie się z podstawowych obowiązków wobec Państwa oraz kontrahentów i partnerów. Październikowa gala jak co roku będzie świętem przedsiębiorczości. Laureaci ogólnopolskiego plebiscytu gospodarczego WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, który od wielu lat jest symbolem jakości, rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej, zostają nominowani spośród kilkuset firm w Polsce przez samorząd gospodarczy i terytorialny. Firmy mogą się do nas zgłaszać bezpośrednio, w tym przypadku organizator dokona weryfikacji w BIG InfoMonitor.

Nagroda WIKTORIA przyznawana jest 15 kategoriach. Szczegółowy wykaz kategorii jest dostępny na www.nagrodawiktoria.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe. Firmy uczestniczące w konkursie na adres organizatora email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prześlą do 15 lipca zgłoszenie. Kolejnym etapem jest stworzenie Zeszytu Konkursowego, w którym Nominowani zaprezentują najważniejsze informacje o firmie oraz jej osiągnięcia. Termin przesłania Zeszytu upływa 4. września 2015r. Zeszyt należy przesłać na adres organizatora Warszawska Izba Przedsiębiorców 00-613 Warszawa, ul. Chałubińskiego 8 Oxford Tower pok. 22.52

Z okazji „Dnia Kupca” na Gali Wiktoria przyznawana jest Nagroda imienia Wokulskiego.

Laureaci otrzymają nie tylko statuetkę WIKTORII, ale przede wszystkim zdobędą potwierdzenie wysokiej jakości swoich usług i produktów. Nagroda jest dowodem wiarygodności finansowej firmy i rzetelności.

Więcej informacji o konkursie WIKTORIA na stronie: www.nagrodawiktoria.pl

Chcesz dołączyć do najlepszych?

Zgłoś swoją firmę do konkursu.Laureaci

© 2020 by RS