fos

fos

FULL OF STYLE to polski multibrand, który istnieje od 2011 roku. Promuje i sprzedaje jedynie kolekcje marek i projektantów, których produkty w całości tworzone są w Polsce.
Marka FULL OF STYLE swoje pierwsze kroki stawiała w internecie, gdzie bardzo szybko osiągnęła sukces i wysoki status wśród użytkowników oraz branży mody. Pomysłodawczynią projektu była dziennikarka, stylistka i producent Agata Zych-Zielińska. Butik www.fullofstyle.pl wystartował 1 kwietnia 2011. Jego działalność od samego początku miała na celu promocję twórczości polskich projektantów. Sklep FULL OF STYLE powstał z myślą o tych, którzy nie tylko cenią sobie oryginalne fasony i modny styl bycia, ale przede wszystkim chcieliby przy pomocy internetu nabyć unikatowe wzory ubrań i akcesoriów. Został stworzony z miłości do niecodziennych, ale zaskakujących i praktycznych rozwiązań.

W 2012 roku marka FULL OF STYLE wkroczyła również w przestrzeń sprzedaży bezpośredniej otwierając pierwszy showroom prezentujący kolekcje najbardziej znanych polskich projektantów. W 2013 został otwarty pierwszy komercyjny butik FULL OF STYLE w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie.

Dlaczego my?
Wyróżnia nas oryginalny produkt, przystępne ceny i nowoczesna forma prezentacji kolekcji. Skupiamy się na wysokiej jakości obsługi. Nasi sprzedawcy to doskonali styliści, pomogą każdemu klientowi mądrze skompletować całą garderobę, tak żeby wyglądać modnie i stylowo. W całości po Polsku.

ZAPAMIĘTAJ
www.fullofstyle.pl
https://www.facebook.com/pages/fullofstyle/163239973733395
http://instagram.com/butikfullofstyle
http://www.pinterest.com/fullofstyle/

BIURO FULL OF STYLE
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NASZ BUTIK STACJONARNY
Butik Centrum Handlowe Złote Tarasy Warszawa
ul. Złota 59, 1 piętro Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 790 718 790

Godziny otwarcia
poniedziałek-sobota - 9:00-22:00
niedziela - 9:00-21:00
Zapraszamy!

Chcesz dołączyć do najlepszych?

Zgłoś swoją firmę do konkursu.Laureaci

© 2020 by RS