ZOBACZ CZY TWOJA FIRMA JEST WŚRÓD NOMINOWANYCH
ZDOBĄDŹ REKOMENDACJĘ SAMORZĄDU GOSPODARCZEGO LUB TERYTORIALNEGO.
WEŹ UDZIAŁ I ZOSTAN LAUREATEM KONKURSU

11 kwietnia ruszyła XVI ogólnopolska  edycja konkursu WIKTORIA  – Znak  Jakości  Przedsiębiorców. O jej przebiegu będziemy informować na bieżąco.

Tegoroczna XVI edycja konkursu o WIKTORIĘ ma charakter ogólnopolski i przeznaczona jest dla podmiotów gospodarczych mających siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Prawo do nominacji firm do konkursu posiada organizator konkursu, samorząd terytorialny, samorząd gospodarczy, a także Ambasadorzy Marki. Wszystkie firmy zostaną powiadomione o nominacjach, a te które będą chciały wziąć udział w konkursie zostaną poproszone o złożenie odpowiednich dokumentów w "Zeszycie Konkursowym" do 10 czerwca br. Na ich podstawie Kapituła Konkursu wyłoni laureatów w 15. kategoriach.

WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców od szesnastu lat skutecznie promuje najlepsze firmy zajmujące się handlem, produkcją i usługami. Jest symbolem jakości, rzetelności, a także wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej. Jednocześnie, jako doskonałe narzędzie promocji oraz budowania reputacji, pomaga w rozwoju przedsiębiorczości i sprzyja wzrostowi konkurencyjności.

Nagrody WIKTORII zostaną wręczone podczas Wielkiej Gali 26 października 2013 r., która jest wielkim świętem przedsiębiorczości. Jest jedyną w swoim rodzaju uroczystością, podczas której przedstawiciele biznesu mogą w przyjemnej atmosferze podzielić się swoimi doświadczeniami oraz nawiązać nowe wartościowe kontakty. Gali towarzyszą liczne dodatkowe atrakcje kulturalne.

Podczas Gali po raz dziewiąty wręczona zostanie również im. Wokulskiego dla najlepszego kupca.

Patronami honorowymi konkursu WIKTORII byli do tej pory między innymi:

Przewodniczący Parlamentu Europejskiego
Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Gospodarki
Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania
Wojewodowie
Marszałkowie Województw
Prezydent m. st. Warszawy

Prezes Związku Powiatów Polskich
Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Prezes Naczelnej Organizacji Technicznej NOT

Prezes Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową

Organizatorem Konkursu o WIKTORIĘ jest Warszawska Izba Przedsiębiorców. Organizacja działająca z sukcesem od 24 lat na rzecz warszawskich i mazowieckich przedsiębiorców. Głównymi celami Izby są: organizacja i reprezentowanie biznesu, propagowanie działalności gospodarczej, inicjowanie nowych idei, a także promocja swoich członków.

Chcesz dołączyć do najlepszych?

Zgłoś swoją firmę do konkursu.Laureaci

© 2020 by RS